dag.studio@wp.pl

tel. 884005503

Kim jestem?

 

 

 


Moją pasją jest prowadzenie wesel, poprawin, jak i innych imprez okolicznościowych.

Oprawa przyjęć na najwyższej klasy sprzęcie zarówno nagłośnieniu jak i cyfrowo sterowanym nowoczesnym ledowym oświetleniu sprawią aby ten jedyny w życiu dzień był dla Was wyjątkowy i niezapomniany.
Pojawiam się wszędzie tam gdzie  potrzebna jest dobra muzyka, zaangażowanie wodzireja, oraz wspaniałe efekty świetlne.

Posiadam szeroki repertuar, który zadowoli dwa, a czasem nawet cztery pokolenia gości. Ustalony wcześniej rodzaj muzyki na weselu połączone z intuicją i obserwacją tańczących ludzi sprawi, że zarówno Para Młoda jak i goście wyjdą z wesela zadowoleni.
Najwyższej klasy sprzęt najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek, takich jak:
Power Works, Akg, American Audio, Mackie, Shure, Sennheiser sprawią, że wszystkie grane na weselu utwory będą brzmiały tak jak na żywo.

Profesjonalne oświetlenie i efekty specjalne sprawią niesamowity klimat. Jestem w stanie zaoferować cyfrowo sterowane oświetlenie Led, które stworzą niepowtarzalną i unikatową atmosferę Waszej uroczystości. Podczas biesiady organizujemy „fotobudkę” co stanowi dużą atrakcję dla gości. Posiadamy wytwornicę dymu zwykłego jak i baniek mydlanych dzięki, którym klimat stanie się jeszcze bardziej magiczny. Zestaw ten pozwala zaspokoić najwyżej postawione oczekiwania.

reated ith WebWave CMS